Skambinkite: +370 650 65 666 info@beautyresort.lt

Grožio Terapeutė –  Greta

 

Blakstienų laminavimas su LVL®

Tai natūralių blakstienų stiprinimas užpildant vitaminų ir keratino kompleksu. Blakstienos tampa sveikesnės, storesnės, ilgesnės bei užriestos nuo pat šaknies. Efektas išlieka 6-8 savaites.

60min. 45€
Individuali veido procedūra

Veido, kaklo, dekolte nuvalymas – Pilingas + rankų masažas – Veido masažas – Kaukė + pečių juostos ir galvos masažas – Paakių ir veido kremas

  • sausos odos –  Drėgmės atstatymo procedūra
  • jautrios, sudirgusios odos – Raminamoji procedūra
  • Riebios odos – Balansuojanti procedūra
  • Regeneracijos reikalaujančiai odai – Anti-ageing procedūra
80min. 50-56€
Mechaninis veido valymas

Veido, kaklo ir dekolte nuvalymas – Šveitimas – Veido brinkinimas + rankų masažas – Ekstrakcija – Kaukė – Paakių ir veido kremas

90min. 55€
„Exuviance“ rūgštinis veido šveitimas

Veido odos diagnostika ir konsultacija – pasiruošimas procedūrai – Valomoji kaukė – Šveitimas glikolio rūgštimi – atstatanti kaukė – (Veido masažas) – Veido kremas

45-90min. 42-62€
Express veido procedūra

Veido, kaklo, dekolte nuvalymas –  Pilingas + galvos masažas – Veido masažas –   Paakių ir veido kremas

30min. 30€
Japoniškas terapinis veido masažas

Unikalus savo judesiais, plastiškumu bei elegantiškumu, šis  masažas, atliekamas ne tik veidui, bet apima kaklo, sprando ir galvos sritis, Technika sukurta taip, jog masažo metu pasiekiamas gilus ne tik veido, bet ir viso kūno atpalaidavimas, sumažinama jungiamųjų audinių įtampa, atjauninamos odos ląstelės bei subalansuojama emocinė pusiausvyra.

60-90min. 40-50€
Nugaros masažas

Masažas orientuotas į nugaros ir pečių srities problemines vietas, daugiau laiko skiriant atpalaiduoti raumenų įtampą bei spazmus.

30-45min. 30-40€
Viso kūno masažas su tibeto dubens garsais

Atsipalaidavimui pagilinti naudojamas dainuojantis Tibeto dubuo, kurio garsas vibruojančiomis bangomis pereina per žmogaus kūną, ramindamas, derindamas bei subalansuodamas energetinius jo centrus. Tik tada pradedamas masažas su šiltu, natūralių eterinių aliejų kvapų praturtintu aliejumi.

60min. 50€
Aromaterapinis masažas

Švelnus atpalaiduojantis viso kūno masažas, kuriame naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, kurie  švelnina stresą, suteikia dvasinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą.

60-90min. 45-55€
Giliųjų audinių viso kūno masažas

Masažas apjungiantis gilų atsipalaidavimą ir viso kūno išlaisvinimą nuo raumenų spazmų bei įtampos. Masažo technika, koncentravimosi zonos bei gylis parenkamas individualiai.

60-90min. 55-65€
Karštos žvakės viso kūno masažas

Šiame prabangiame masaže naudojama natūrali sojų vaško žvakė, kuri skleidžia nepaprastą aromatą dėl specialių eterinių aliejų mišinio. Masažas šildo, atpalaiduoja mintis bei drėkina ir švelnina odą.

80min. 65€
Kūno šveitimas

Procedūros metu švelniai, tačiau efektyviai pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda tampa glotni bei giliai pamaitinama su Babor kūno kremu.

Prieš procedūrą galėsite išsirinkti iš:

  • Negyvosios jūros mineralinės druskos su eteriniais aliejais
  • Aukščiausios kokybės Himalajų druskos
40min. 25€
Atpalaiduojantis ritualas

Pasimėgaukite švelnios Himalajų druskos kūno šveitimu ir atpalaiduojančiu viso kūno, galvos bei veido masažu, kuris puoselėja gilų atsipalaidavimą, mažina nuovargį bei harmonizuoja.

90min. 69€
Tonizuojantis ritualas

Ritualas skirtas mėgstantiems stipresnį kūno šveitimą bei stipresnį, giluminius audinius stimuliuojantį viso kūno masažą. Kūno procedūra suteikia energijos ir atpalaiduoja sustingusius raumenis bei įtampą.

100min. 80€
Prabangus ritualas

Tai kompleksinė procedūra kūnui ir veidui. Mėgausitės šveičiamąja kūno procedūra, po kurios atpalaiduojantis aromaterapinis masažas kūnui. procedūra bus pabaigiama veidą puoselėjančia  procedūra ir lengvumo suteikiančiu galvos masažu.

120min. 90€